Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w twojej przeglądarce. W przypadku nie wyrażenia zgody strona może nie działać prawidłowo! Zobacz naszą Politykę prywatności. 

         Nasza firma jest firmą rodzinną z tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Specjalizujemy się głównie w produkcji mebli kuchennych. Wykonujemy kompleksowe umeblowanie mieszkań, domów, biur oraz firm.

         W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment mebli na wymiar w wyjątkowo atrakcyjnych oraz konkurencyjnych cenach. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Proces realizacji mebli zaczynamy od wykonania szczegółowego pomiaru oraz ustalenia wszystkich detali z klientem. Projekt realizujemy do momentu zaakceptowania przez Klienta. Bazując na najlepszych dostępnych materiałach i posiadając rozbudowany park maszynowy jesteśmy w stanie sprostać wielu nietypowym wyzwaniom. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w meblarstwie i designie.

         Nasza firma charakteryzuje się dbałością o szczegóły oraz estetyką wykonania, nasze meble tworzymy z materiałów wysokiej jakości, oferujemy bogatą kolorystykę, oryginalne wzornictwo oraz doradztwo.